Arendaja

Soovita

Uuesalu elurajooni arendajaks on IBE Estonia OÜ. Ettevõte kuulub Soome EKE-Yhtiöt kontserni. EKE-Yhtiöt asutati 1961. aastal ja sel on olnud arendusprojekte üle maailma.

EKE-Yhtiöt

EKE-Yhtiöt kannab tugevaid traditsioone efektiivse ja innovatiivse arendajana. Kaetud on kogu ehitusprotsess alates planeeringutest kuni ehitise kasutuselevõtuni, mis tagab ka hästi toimiva kvaliteedikontrolli. EKE-Yhtiöt rajab elurajoone, kus eesmärk on luua miljöö, milles inimene tunneb end mugavalt ja turvaliselt. Kõikjal ehitatakse välja nii teed kui ka kommunikatsioonid.

IBE Estonia OÜ

IBE Estonia alustas Eestis tegevust 2003. aastal. Seni on keskendutud eeskätt Tallinna lähistel asuvate elamupiirkondade arendamisele. IBE Estonia portfelli kuulub muuhulgas 107 korteriga rida- ja kaksikelamute projekti ning kolme 45 korteriga kortermaja arendamine Peetri alevikus. Kokku on praegu töös umbes kümme erinevat projekti ca 200-hektarilisel maa-alal Tallinna lähiümbruses.

Uuesalu on IBE Estonia seni suurim arendusprojekt Eestis. Tegu on ca 87 hektari suuruse alaga, kus pärast projekti valmimist elab üle 400 pere. 2019. aastal elab Uuesalus umbes  837 registreeritud elanikku.

 

 

Kontakt

IBE Estonia OÜ
Põdra tee 17, Uuesalu küla
75331 Rae vald
Tel: 5665 9331
E-post: ibe@ibe-estonia.ee
www.ibe-estonia.ee

IBE Estonia